BGYS Politikamızın amacı;

 
- İçeriden veya dışarıdan, bilerek ya da bilmeyerek meydana gelebilecek her türlü tehdide karşı

KARDELEN BİLGİSAYAR İNŞ. REKLAM ORMAN ÜRÜNLERİ İTH. VE İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.'

nin bilgi varlıklarını korumak, bilgiye erişebilirliği iş prosesleriyle gerektiği şekilde sağlamak, yasal mevzuat gereksinimlerini karşılamak, 
- Yürütülen tüm faaliyetlerde Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminin üç temel öğesinin sürekliliğini sağlamak. Gizlilik: Önem taşıyan bilgilere yetkisiz erişimlerin önlenmesi, Bütünlük: Bilginin doğruluk ve bütünlüğünün sağlandığının gösterilmesi, Erişebilirlik: Yetkisi olanların gerektiği hallerde bilgiye ulaşılabilirliğinin gösterilmesi, 


- Sadece elektronik ortam da tutulan verilerin değil; yazılı, basılı, sözlü ve benzeri ortam da bulunan tüm verilerin güvenliği ile ilgilenmek.
- Bilgi Güvenliği Yönetimi eğitimlerini tüm personele vererek bilinçlendirmeyi sağlamak. 
- Bilgi Güvenliğindeki gerçekte var olan veya şüphe uyandıran tüm açıkların, BGYS Ekibine rapor etmek ve BGYS Koordinatörü tarafından soruşturulmasını sağlamak. 
- İş süreklilik planları hazırlamak, sürdürmek ve test etmek. 
- Bilgi Güvenliği konusunda periyodik olarak değerlendirmeler yaparak mevcut riskleri tespit etmek. Değerlendirmeler sonucunda, aksiyon planlarını gözden geçirmek ve takibini yapmak. 
- Sözleşmelerden doğabilecek her türlü anlaşmazlık ve çıkar çatışmasını engellemek. • Bilgiye erişebilirlik ve bilgi sistemleri için iş gereksinimlerini karşılamaktır.

E-Mail Aboneliği
Gelişen ürün özellikleri ve teknolojiden haberdar olmak için E-postanızı girerek kayıt olun

.
İletişim
Adres : Palmiye Mah. , Adnan Menderes Bulvarı, Hocaoğlu Apt. No:34 Kat:2 No:3 Yenişehir / MERSİN
Telefon :0850 420 20 33
Faks :0324 361 04 90
E-Mail :kardelen@kardelenyazilim.com
Sosyal Medya